No i jesteśmy, bez zbędnych ideologii i dorabiania filozofii misji do działania, więc nie ma zbytnio się o czym tu rozpisywać. Jeśli chcesz nauczyć się malować aerografem to trafiłeś w dobre miejsce! Akademia Aerografii oferuje kursy i szkolenia w zakresie nauki malowania aerografem oraz w dziedzinach pokrewnych takich jak: pinstriping, liternictwo, kaligrafia czy pozłotnictwo. AA to nie Hogwart- my uczymy aerografii ;P

Jako jedyni w Polsce:

Instruktorzy

col1

Prezentacja osób prowadzących szkolenia. Przedstawiciele tego gatunku zmalowali już niejedno, a żywioł powietrza i farby poskromili w stopniu ponad przeciętnym.

Więcej...

Formy Nauki

Oprócz szkoleń realizowanych w "klasyczny" sposób proponujemy także inne sposoby nauki. Kropelki wiedzy, czy konsultacje on'line to idealne rozwiązania dopełniające..

Więcej...

Stypendium AA

col-3

Kilka słów o stypendium Akademii Aerografii. Skąd się to wzięło i jak je otrzymać. Zobacz również naszych Stypendystów i co zmalowali na ufundowanych przez nas kursach.

 Wiecej...

Minione kursy

col-4

Foto-relacje oraz video-relacje ze szkoleń. Prezentacje prac wykonanych przez uczestników naszych kursów. Zobacz co można zmalować przed, na kursie a także po ...

Wiecej...

Search